CHİLLVENTA 2014’

PLANER 14-16 Ekim 2014 tarihlerinde Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenecek olan “Chillventa 2014” Sogutma, Klima, Havalandirma ve Isi pompasi fuarına katılacaktır. Ziyaretçilerimizi 1. salondaki 1-341 nolu standımızda beklemekteyiz

ISK SODEX 2014

İstanbul Fuar Merkezi - CNR Expo / İSTANBUL
Stand No: C01
Hol:10
Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Havuz ve Güneş Enerjisi Sistemleri Fuarı .

Unilab Yazılımı

PLANER MÜHENDİSLİK olarak ürünlerimizde UNILAB COILS yazılımı kullanmaktayız.Kanatlı borulu ısı eşanjörleri tasarımı için geliştirilmiş profesyonel bir mühendislik yazılımıdır. UNILAB SRL’nin HVAC&R endüstirisine yönelik geliştirdiği yazılım çözümleri içerisinde satışları en yüksek yazılımdır. Uzun yıllardır Dünyanın birçok ülkesinde başarı ile kullanılmakta olan UNILAB COILS yazılımı klima santralleri, fancoiller, su soğutma grupları, klimalar, oda soğutucular, vb. ekipmanlarda kullanılan kanatlı borulu ısıtma ve soğutma eşanjörleri, hava soğutmalı kondenserler, hava soğutucu evaporatörler ve buhar eşanjörleri performans hesaplamaları ve tasarımında en iyi yazılım olarak tanımlanmaktadır.

Pagev Üyesiyiz

Sosiad ve İskid'den sonra Pagev'e de üye olduk.Hayırlı olmasını temenni ederiz.

Planer Chillers

www.planerchillers.com sitemiz yayın hayatına başlamıştır. Chiller ürünlerimiz ve kuru soğutucular ile ilgili daha detaylı bilgi için sitemizden yararlanabilirsiniz..

Planer Standart Ürün Seçim Programı Yayında

Planer standart ürün seçim programı kondenser ve evaporatör seçim modülü yayınlanmaya başlamıştır. Programa aşağıdaki linkten kayıt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. www.planer.productselector.net